Новини

У Львові на День Незалежності молитовно вшанували пам’ять Героїв. title=

У Львові на День Незалежності молитовно вшанували пам’ять Героїв.

: 26 2019-08-24 11:51

Львів пам’ятає своїх захисників. З нагоди Дня Незалежності на Личаківському кладовищі відбулося поминальне віче до вшанування борців за правду та незалежність держави, покладання квітів до могил загиблих під час Революції Гідності та в зоні АТО. До екуменічної панахиди долучилися Високопреосвященний Владика Димитрій, Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ, Преосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. Спільно молилося духовенство усіх конфесій, військові капелани. Долучився до спільної молитви також представник Львівської Архідієцезії РКЦ о. Ципріан Костжева.


Душпастирський відділ військового капеланства РКЦ Львівської архідієцезії вітає військових із днем незалежності України title=

Душпастирський відділ військового капеланства РКЦ Львівської архідієцезії вітає військових із днем незалежності України

: 18 2019-08-24 11:46

Дорогі Захисники Української Держави!
24 серпня календар історії відрахує 28-му річницю незалежності України. Від усього серця вітаю вас із святом Української Державності. Це не просто День народження країни. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність і право нашої країни на майбутнє. Сьогодні, завдяки вашій мужності та патріотизму, ми всупереч всьому віримо, що це майбутнє у нас буде. Ви показуєте нам приклад того, що Україна варта тої високої ціни, яку вам доводиться платити.


Вшанування загиблих під час битви під Задвір`ям title=

Вшанування загиблих під час битви під Задвір`ям

: 79 2019-08-22 10:26

У суботу 17 серпня, в 99 роковину битви під Задвір`ям, поминальну Святу Месу очолив о. Ян Стахура MS з Буська, був присутній також о. Станіслав Майкшак з Лопатина та о. Адам Муда військовий капелан з Яворова.


Кардинал Мар`ян Яворський відзначає 93 день народження title=

Кардинал Мар`ян Яворський відзначає 93 день народження

: 76 2019-08-21 16:15

21 серпня святкує День народження Його Високопреосвященство кардинал Мар’ян Яворський. 44-й архієпископ митрополит Львівський латинського обряду і перший кардинал серед латинських Львівських архієпископів.


Plurimus Annos для єпископа Леона Малого title=

Plurimus Annos для єпископа Леона Малого

: 308 2019-08-17 12:49

Єпископ Леон Малий святкує сьогодні свій 61 День Народження. 


Ми потребуємо переміни наших сердець!– єпископ Едвард Кава у Кальварії Пацлавській title=

Ми потребуємо переміни наших сердець!– єпископ Едвард Кава у Кальварії Пацлавській

: 203 2019-08-16 12:59

«Як громадяни своєї країни, як католики, як віруючі люди, ми повинні обороняти свої цінності», - наголосив єпископ Едвард Кава, котрий ввечері 12 серпня очолив Святу Месу в другий день Великого Відпусту в Кальварії Пацлавській біля Перемишля.


Молитви учасників ХІХ Міжнародного Катинського рейду мотоциклістів title=

Молитви учасників ХІХ Міжнародного Катинського рейду мотоциклістів

: 161 2019-08-15 10:14

Протягом трьох днів, 12-14 серпня, на Львівщині перебували учасники ХІХ Міжнародного Катинського рейду мотоциклістів, який стартував у Варшаві, пройде дорогами України, Росії та Білорусії й на початку вересня завершиться у столиці Польщі.


XXVIII Піше паломництво до Кальварії Пацлавської title=

XXVIII Піше паломництво до Кальварії Пацлавської

: 278 2019-08-12 12:58

Вранці 11 серпня у храмі св. Йосифа в селі Тщенець Мостиського району Львівської області єпископ-помічник Едуард Кава очолив св. Месу для учасників XXVIII Пішого паломництва з Львівської Архідієцезії до Кальварії Пацлавської у Польщі. У своїй проповіді єпископ Кава акцентував увагу присутніх на сенсі паломництва та на нагальну потребу молитви в щоденному житті кожного. «У наших домівках нині особливо бракує Божого Слова, спільної молитви, родинної молитви і дуже часто забуваємо, що ми є людьми віруючими» - зазначив.


Участь у Колоквіумі Європейських парафій title=

Участь у Колоквіумі Європейських парафій

: 143 2019-08-02 13:33

Єпископ помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава взяв участь у Колоквіумі Європейських парафій, що відбувається у Львові в семінарії на Хуторівці. Він відправив Святу Месу українською та італійськими мовами і зустрівся з делегатами з наших парафії.


Вирушило IX Піше Паломництво з Белза до Ченстохови title=

Вирушило IX Піше Паломництво з Белза до Ченстохови

: 405 2019-08-02 13:19

31 липня з містечка Белза вирушило піше паломництво на Ясну Гору. Паломники з України мають подолати близько 450 км й дістануться Ченстохови на Урочистість Внебовзяття ПДМ 15 серпня. У паломництві беруть участь вірні римо-католицької та греко-католицької Церков з Польщі та України.