Новини

Папа: Сім’я – одна, що складається з чоловіка та жінки title=

Папа: Сім’я – одна, що складається з чоловіка та жінки

: 35 2018-06-18 12:28

Папа Франциск зустрівся з делегацією італійського Форуму Сімейних Асоціацій, що зродився 1992 року з метою об’єднати зусилля різних згуртувань, спрямовані на те, щоб звернути увагу політичного та культурного дискурсу на сім’ю, як соціальний суб’єкт.


Ось увізвав убогий, і Господь вислухав його. Послання Папи на ІІ Всесвітній день бідних title=

Ось увізвав убогий, і Господь вислухав його. Послання Папи на ІІ Всесвітній день бідних

: 67 2018-06-15 12:37

Господь вислуховує волання убогих, а ми покликані ставати засобами в Його руках, щоб полегшувати наслідки бідності, що є плодом гріхів, давніх, як сама людина. Про це нагадує Папа Франциск у посланні на ІІ Всесвітній день бідних

 


Папа: Євангелізатори не повинні бути підприємцями чи кар’єристами title=

Папа: Євангелізатори не повинні бути підприємцями чи кар’єристами

: 86 2018-06-13 08:52

Під час ранкової Святої Меси в день літургійного спомину святого апостола Варнави Святіший Отець поділився думками про три виміри євангелізації.


Святий Йоан Павло ІІ закликає нас піклуватися про особисту святість: архієпископ М. Мокшицький на конгресі в Маямі title=

Святий Йоан Павло ІІ закликає нас піклуватися про особисту святість: архієпископ М. Мокшицький на конгресі в Маямі

: 345 2018-06-11 11:28

На запрошення архієпископа Майамі Томаса Венського і Конгрегації Сестер Служебниць Пробитих сердець Ісуса та Марії (SCTJM) від 8 до 10 червня архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь у III Міжнародному конгресі  на честь Серця Ісуса та Марії під назвою «Не бійся бути святим і апостолом третього тисячоліття».


Розмова про юдео-християнський діалог з Пінхасом Полоньським в Єрусалимі title=

Розмова про юдео-християнський діалог з Пінхасом Полоньським в Єрусалимі

: 388 2018-06-07 11:40

Єрусалим це не тільки місце паломництва до Святих Місць, але і зустріч багатьох культур, релігій, поглядів, історій.
Пропонуємо вашій увазі зустріч із відомим проповідником Пінхасом Полоньським, представником ідеї Універсального Юдаїзму, як сам себе окреслює. Розмова буде про юдео-християнський діалог. Як зауважив Святий Йоан Павло ІІ «наші старші браття у вірі» мають нам що сказати.


Слово стало Тілом: розповідь після відвідин Базиліки в Назареті  title=

Слово стало Тілом: розповідь після відвідин Базиліки в Назареті

: 132 2018-06-06 11:31

На катехезі у Радіо Марія гостили отця Олександра Кусого та журналіста часопису Кредо Віту Якубовську, які ділилися спогадами після паломництва до Святої Землі. Темою програми є: "Роль Діви Марії в історії спасіння".


Святі не просять нас хвалити їх, а їх слідувати: архієпископ М. Мокшицький під час ювілею в гімназії Йоана Павла II у Зренціні title=

Святі не просять нас хвалити їх, а їх слідувати: архієпископ М. Мокшицький під час ювілею в гімназії Йоана Павла II у Зренціні

: 165 2018-06-03 16:35

У середу, 30 травня 2018 р. на запрошення настоятеля храму отця Вацлава Сохи та директора гімназії в Зреньціні, Павла Пшетачніка, о 10:00 в храмі Святого Станіслава єпископа і мученика, Архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський, довголітній секретар Святішого Отця Йоана Павла II, очолив урочисту Святу Месу з нагоди 40-річчя вибору кардинала Кароль Войтила на очільника столиці Св. Петра.


Велика Обітниця Ісуса Христа святій Марії Маргареті Алякок та кожному з нас title=

Велика Обітниця Ісуса Христа святій Марії Маргареті Алякок та кожному з нас

: 223 2018-05-31 11:58

Зближається місяць червень, який особливо присвячений Пресвятому Серцю Ісуса Христа, починаються червневі молебні, вотивні св. Меси до Пресвятого Серця Ісуса. Прагнемо пригадати про Велику Обітницю Перших п’ятниць та подати певні тексти до роздуму, які зможуть допомогти добре пережити цей особливий час.


Українські священики виграли Чемпіонат Європи з футболу title=

Українські священики виграли Чемпіонат Європи з футболу

: 262 2018-05-26 10:06

У Мілані з 23 по 25 травня відбувся Чемпіонат Європи з футболу між священиками. До боротьби за кращих футболістів-духівників Європи стало чотири команди: збірні Італії, Хорватії, Іспанії та України. У відбіркових матчах команда України виграла у Італії (3:0) та Іспанії (5:1) та зіграла внічию із священиками з Хорватії (2:2).


Папа: Благаю Господа загоїти рани й обдарувати Україну миром title=

Папа: Благаю Господа загоїти рани й обдарувати Україну миром

: 99 2018-05-25 12:11

Під час загальної аудієнції в середу, 23 травня 2018, Папа Франциск привітав делегацію українських військових і запевнив у молитві за мир в Україні.