Новини

Папа: Не перестаю молитися за мир для дорогої української землі title=

Папа: Не перестаю молитися за мир для дорогої української землі

: 76 2017-05-24 12:55

«Українські прочани, – Христос Воскрес! – які брали участь у міжнародному військовому паломництві до Люрду й не перестаю випрошувати в Господа миру для дорогої української землі.», – ці слова сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції, що відбулася 24 травня 2017 р. на площі Святого Петра у Ватикані.


Архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь у симпозіумі «Актуальність Фатімського послання»  title=

Архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь у симпозіумі «Актуальність Фатімського послання»

: 135 2017-05-16 14:31

15 травня 2017 року, Митрополит Мечислав Мокшицький очолив Святу на Месу у гарнізонному Храмі Непорочного Зачаття ПДМ, на початок симпозіуму «Актуальність Фатімського послання», який був організований Інститутом Теології Духовності KUL у Любліні.


Представлено логотип СДМ 2019 в Панамі title=

Представлено логотип СДМ 2019 в Панамі

: 71 2017-05-16 10:12

Такою є емблема Всесвітнього Дня Молоді в Панамі, що відбудеться 22-27 січня 2019 року.


"Мав час порозмовляти з кожною людиною, ніколи не показував співрозмовникові, що поспішає”. Архієпископ Мечислав Мокшицький у місцевості Бжезьніца.   title=

"Мав час порозмовляти з кожною людиною, ніколи не показував співрозмовникові, що поспішає”. Архієпископ Мечислав Мокшицький у місцевості Бжезьніца.

: 486 2017-05-09 14:05

Так, про св. Йоана Павла ІІ говорив Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький 5 травня 2017 року під час Євхаристії, а також стінах Групи Шкіл ім. Йоана Павла ІІ у місцевості Бжезьніца, що на підкарпатті (Польща). Він прибув як винятковий гість - свідок життя „святого покровителя”, на запрошення шкільної та парафіяльної громади з нагоди Дня Покровителя Школи, відзначення якого вже декілька років поєднані із свідченнями тих людей, котрі якимось чином дотично досвідчували святості великого Папи.


Презентація книги «Твіти з Богом» о. Мішеля Ремері в кигарні «Є» title=

Презентація книги «Твіти з Богом» о. Мішеля Ремері в кигарні «Є»

: 380 2017-05-05 09:38

Увечері 4 травня у львівській книгарні «Є» відбулася презентація книги «Твіти з Богом» о. Мішеля Ремері. Як зазначив у вступному слові о. Олександр Кусий, вже четверта протягом цього дня. У презентації взяли також участь єпископ Мар’ян Бучек та видавці книжки – директор Католицького Медіа-Центру о. Дієго Саєз Мартін ОМІ і директор видавництва «Свічадо» Богдан Трояновський. Перекладав Іван Федорич з парафії св. Йоана Павла ІІ.


“Святі не просять щоб ми їх хвалили, але наслідували". Введення реліквій св. Йоана Павла ІІ.  title=

“Святі не просять щоб ми їх хвалили, але наслідували". Введення реліквій св. Йоана Павла ІІ.

: 255 2017-04-24 20:10

Парафії св. Войцеха в Єлєній Горі і МБ Милостивої у Згожельцу отримали реліквії св. Йоана Павла ІІ. У цих парафіяльних святинях їх інторнізував архієпископ Мечислав Мокшицький, довголітній секретар святого папи. Релікварії дісталися до обох міст у вігілію Неділю Божого Милосердя. Митрополит Львівський, Голова Конференції Єпископату України, архієпископ Мечислав Мокшицький в обох парафіях передав релікварії з мощами св. Йоана Павла ІІ настоятелям парафій.


Сьогодні – іменини Папи Францика – Хорхе Маріо Берґольйо title=

Сьогодні – іменини Папи Францика – Хорхе Маріо Берґольйо

: 91 2017-04-23 22:33

Сьогодні, 23 квітня, коли за новим календарним стилем вшановується пам’ять святого мученика Юрія, припадають іменини Святого Отця Франциска, адже ім’я «Франциск» кардинал Хорхе Маріо Берґольйо прийняв уже після вибору на Наступника святого апостола Петра. Іспанською мовою ім’я Юрій звучить як Хорхе.


Прийшов час зупинити «повелителів війни» title=

Прийшов час зупинити «повелителів війни»

: 129 2017-04-22 17:04

«Я думаю, що сьогодні гріх проявляється з усією своєю руйнівною силою у війнах, в різних формах насильства та жорстокості, у відкиненні найслабших. Світ повинен зупинити повелителів війни тому, що за це завжди платять ціну найостанніші та безпорадні» – про це говорив Папа Франциск в інтерв’ю італійській газеті «La Repubblica», опублікованому у Великий Четвер, в день його візиту до в’язниці у містечку Паліяно, де він здійснив обряд обмивання ніг.


В часі Великодня тисячі осіб прийняли Хрещення в католицьких храмах США title=

В часі Великодня тисячі осіб прийняли Хрещення в католицьких храмах США

: 149 2017-04-20 16:31

Близько третини дієцезій повідомили статистичні дані про новоохрещених під час Великодніх свят.

 


Гіацинту та Франциска канонізують 13 травня title=

Гіацинту та Франциска канонізують 13 травня

: 169 2017-04-20 16:28

Під час своєї поїздки до Португалії у зв`язку із сторіччям об`явлень Пресвятої Діви Марії у Фатімі, яка відбудеться у наступному місяці, Папа Римський Франциск канонізує візіонерів Гіацинту та Франциска.