Новини

Енцикліка, яка змінила світ. Церква відзначає 50-річчя "Humanae Vitae" title=

Енцикліка, яка змінила світ. Церква відзначає 50-річчя "Humanae Vitae"

: 99 2018-07-25 22:02

Католицька Церква відзначає 50-річчя енцикліки Павла VI "Humanae Vitae", присвяченій захисту людського життя і, зокрема, питань контрацепції та так званого "контролю за народжуваністю". Ватиканське Радіо запрошує пригадати про те, як сам автор блаженний Павло VI представляв її вірним на загальній аудієнції через кілька днів після оприлюднення

 


З нагоди 500-річчя парафії в Чермнє Львівський митрополит передав парафіяльній спільноті мощі святого Йоана Павла II. title=

З нагоди 500-річчя парафії в Чермнє Львівський митрополит передав парафіяльній спільноті мощі святого Йоана Павла II.

: 189 2018-07-21 12:27

В святковій ході реліквії були урочисто внесені до храму. Біля входу до церкви настоятель отець Єжи Розьмисловскі та вірний парафії отримали мощі з рук архієпископа Мечислава Мокшицького, який очолив ювілейну урочистість.


Спільнота Тезе допомагає біженцям title=

Спільнота Тезе допомагає біженцям

: 84 2018-07-20 16:34

Будувати довіру між людьми та ширити приязнь, будовану на вірі, закликав настоятель Екуменічної спільноти Тезе брат Алоїс. На зустрічі з учасниками тижневих роздумів він зазначив, що наша автентичність бідніє, коли ми замикаємося в колі тих, хто нас оточує.


В наших руках відповідальність за взаємну згоду та взаємоповагу, за віру та Церкву: Архієпископ М. Мокшицький в Страхоціні - батьківщині святого Анджея Боболі title=

В наших руках відповідальність за взаємну згоду та взаємоповагу, за віру та Церкву: Архієпископ М. Мокшицький в Страхоціні - батьківщині святого Анджея Боболі

: 178 2018-07-18 22:26

Саме в наших руках відповідальність за віру та Церкву, за згоду та взаємну повагу, - сказав архієпископ Мечислав Мокшицький, який очолив Святу Месу в понеділок, 16 липня, на "Боболівці" в Страхоціні - батьківщині святого Анджея Боболі.


Альтернативи мирові не існує: молитва папи про мир та примирення title=

Альтернативи мирові не існує: молитва папи про мир та примирення

: 122 2018-07-10 20:23

Світ не повинен забувати про уроки минулого століття, зокрема, про Хіросіму й Нагасакі; вистачить вже, щоб енергетичний ринок диктував закони життя народів. Нехай, натомість, запанує мир, що є плодом відкритого діалогу без боязні відмінностей. Про це говорив Святіший Отець, підсумовуючи День молитви і призадуми за мир на Близькому Сході


Архієпископ М. Мокшицький очолив святкування 600-річчя парафії св. Станіслава ЄМ в Збучині і передав мощі святого Йоана Павла II. title=

Архієпископ М. Мокшицький очолив святкування 600-річчя парафії св. Станіслава ЄМ в Збучині і передав мощі святого Йоана Павла II.

: 235 2018-07-07 12:13

2 липня у парафії Святого Станіслава Єпископа і Мученика в Збучині, Сєдлцєцкої дієцезії, відбулась урочистість 600-річчя парафії, яку очолив Його Преосвященство Архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський митрополит.


Архiєпископ Мокшицький очолив святкування 100-річчя салезіян у Кєльцах title=

Архiєпископ Мокшицький очолив святкування 100-річчя салезіян у Кєльцах

: 216 2018-07-06 10:23

У храмі Святого Хреста, 1 липня Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький головував святкуванню сторіччя з дня прибуття салезіанцями в Кєльце і 40-річчю вибору кардинала Кароля Войтили на папський престол. Були концерти, посадили пам`ятні дуби та урочисте введення мощей св. Йоана Павла II, а також сімейний фестиваль.


Генеральні Секретарі європейських єпископатів про «Культуру зустрічі» title=

Генеральні Секретарі європейських єпископатів про «Культуру зустрічі»

: 119 2018-07-06 10:20

Під час зустрічі на Кіпрі, організованої в рамках діяльності Ради Єпископських Конференцій Європи, Генеральні Секретарі європейських єпископатів обговорили тему «Культури зустрічі», відвідали місцеві маронітські громади і молилися за мир в Європі та на Близькому Сході.


Про життя богопосвячені діви: нова інструкція Апостольського Престолу title=

Про життя богопосвячені діви: нова інструкція Апостольського Престолу

: 136 2018-07-04 20:04

«Ecclesia Sponsae Imago» (Образ Церкви-Нареченої) – такою є назва інструкції про Ordo virginum (Чин дів), форму богопосвяченого життя, відновлену півсторіччя тому блаженним Папою Павлом VI, представлення якої відбулося у Ватикані.


Папа новим кардиналам: Найвища гідність – служити Христові в особі ближнього title=

Папа новим кардиналам: Найвища гідність – служити Христові в особі ближнього

: 206 2018-06-29 16:23

В навечір’я урочистості святих Апостолів Петра і Павла Папа очолив консисторію, ввівши в сан нових кардиналів.

Господь нагадує нам, що єдиною вірогідною владою є та, що припадає до стіп інших, аби служити Христові. На цьому наголосив Папа Франциск, проповідуючи під час прилюдної консисторії з нагоди введення в сан чотирнадцятьох нових кардиналів.