Новини

Папа: Пропозиція Ісуса є мудрою, бо любов, хоча здається слабкою, перемагає title=

Папа: Пропозиція Ісуса є мудрою, бо любов, хоча здається слабкою, перемагає

: 19 2021-03-07 11:15

Євангельські блаженства, життя якими є втіленням мудрості та свідченням терпеливої Божої любові, були в центрі уваги проповіді, яку Наступник святого Петра виголосив під Святої Літургії в Багдаді, яка стала заключною подією другого дня його 33-ї Апостольської подорожі.


Папа: завдання релігій – перетворити знаряддя ненависті на знаряддя миру title=

Папа: завдання релігій – перетворити знаряддя ненависті на знаряддя миру

: 54 2021-03-06 17:33

Звертаючись до учасників міжрелігійної зустрічі, що відбулася в стародавньому місті Ур на півдні Іраку, Святіший Отець закликав їх взяти на себе зобов’язання «здійснити Божу мрію про те, щоб людство стало гостинним і відкритим для всіх своїх дітей».


Папа: Прибуваю як паломник миру в ім’я Христа, Князя миру title=

Папа: Прибуваю як паломник миру в ім’я Христа, Князя миру

: 51 2021-03-05 19:13

Промовляючи до представників влади та громадянського суспільства, Глава Католицької Церкви наголосив на важливості солідарності та спільних зусиль усіх компонентів суспільства задля побудови миру, що вимагає, водночас, рівноправ’я всіх громадян, без дискримінації з огляду на релігійну чи етнічну приналежність.


 Привітання архієпископа М. Мокшицького Патріку Е. Келлі 14-му Верховному лицарю Колумба title=

Привітання архієпископа М. Мокшицького Патріку Е. Келлі 14-му Верховному лицарю Колумба

: 69 2021-03-02 17:31

Все має свій початок і кінець. Ми знаємо і розуміємо цей дуже простий життєвий принцип. Сьогодні він стає найпомітнішим у житті двох лицарів Колумба. Кінець служіння Карла Андерсона стає для вас початком - Патріка Келлі.


Папа про піст, доступний кожному: постити від пустослів’я title=

Папа про піст, доступний кожному: постити від пустослів’я

: 10 2021-03-02 17:28

Наприкінці молитовної зустрічі з вірними в другу неділю Великого Посту Святіший Отець поділився з ними деякими заохоченнями, побажавши успішного великопосного шляху.


Подяка Львівського Митрополита Верховному лицарю Колумба Карлу А. АНДЕРСОНУ. title=

Подяка Львівського Митрополита Верховному лицарю Колумба Карлу А. АНДЕРСОНУ.

: 122 2021-03-01 15:58

У житті бувають випадки, коли вдячне серце звертається до Бога: «Дякуйте Господу, бо Він добрий, бо Його благодать на віки» (Пс 118: 1). Дуже часто, щоб показати свою доброту та благодать, Бог використовує людей, яких кличе та обирає, щоб свідоцтвом віри будувати та поширювати Боже Царство на землі.


Співчуття Папи з приводу вбивства дипломата в Конго: Служителі миру title=

Співчуття Папи з приводу вбивства дипломата в Конго: Служителі миру

: 34 2021-02-24 13:44

Святіший Отець надіслав телеграму співчуття на ім’я Президента Італійської Республіки, запевняючи у своїх молитвах за благородних синів італійської землі.


Розпочався тиждень духовних вправ для Папи та Римської Курії title=

Розпочався тиждень духовних вправ для Папи та Римської Курії

: 39 2021-02-23 18:29

Беручи до уваги епідеміологічну ситуацію, спільні проведення реколекцій скасоване: кожен з очільників ватиканських дикастерій повинен особисто присвятити цей час молитовній зустрічі з Божим словом та поглибленню свого духовного життя.


22 лютого – свято Престолу святого Апостола Петра title=

22 лютого – свято Престолу святого Апостола Петра

: 42 2021-02-22 11:11

Свято Престолу святого Петра особливе тим, що не пов’язане з життям Ісуса Христа, Марії чи зі святими, але вірні святкували його вже від IV століття. Ідеться про катедру (дослівно «крісло» – місце, з якого навчають), чи престол, апостола Петра, але не варто зосереджуватися на цьогосвітніх минущих речах – наприклад, збереженій у Ватикані реліквії крісла, на якому, імовірно, сидів Петро. 


Двадцять років тому архиєпископ Хорхе Маріо Берґольйо став кардиналом title=

Двадцять років тому архиєпископ Хорхе Маріо Берґольйо став кардиналом

: 87 2021-02-20 11:39

Кардинальські відзнаки майбутній Наступник святого Петра отримав разом з тодішнім Главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром Гузаром і Львівським римо-католицьким митрополитом Мар’яном Яворським. 20 років тому архієпископа Мар’яна Яворського було оголошено кардиналом-пресвітером з титулярним храмом св. Сикста в Римі.