Новини

Річниця урочистого початку служіння Папи Франциска та іменини Венедикта XVI title=

Річниця урочистого початку служіння Папи Франциска та іменини Венедикта XVI

: 61 2019-03-19 15:29

Урочистість святого Йосифа, Обручника Діви Марії та Покровителя Вселенської Церкви – це вихідний день у Ватикані, а також річниця інавгурації понтифікату Папи Франциска та іменини вислуженого Папи Венедикта XVI.


Шість років понтифікату Папи Франциска в цифрах title=

Шість років понтифікату Папи Франциска в цифрах

: 62 2019-03-13 20:54

В річницю обрання Папи Франциска пропонуємо вашій увазі деякі підсумки 2191 дня його понтифікату.


Духовні вправи Папи й Курії: подбати про серце, щоб розпізнати Божу присутність title=

Духовні вправи Папи й Курії: подбати про серце, щоб розпізнати Божу присутність

: 92 2019-03-12 10:00

В Аріччі поблизу Риму тривають духовні вправи Святішого Отця та Римської Курії.


Папа Франциск вдячний Богу за те, що зміг бути разом з Українським Народом та допомогти завдяки Акції «Папа для України». title=

Папа Франциск вдячний Богу за те, що зміг бути разом з Українським Народом та допомогти завдяки Акції «Папа для України».

: 136 2019-03-11 20:46

У листі заступника Державного Секретаря Святого Престолу папа Франциск просить і далі молитися за всіх тих, хто спричинився до проведення Акції «Папа для України», а також за Нього та за Його Апостольське служіння.


Звернення Голови Конференції Єпископату Римсько-Католицької Церкви в України Броніслава Бернацького з нагоди початку Великого Посту title=

Звернення Голови Конференції Єпископату Римсько-Католицької Церкви в України Броніслава Бернацького з нагоди початку Великого Посту

: 84 2019-03-11 14:53

Дорогі у Христі брати і сестри!

Розпочався період Великого Посту, який у цілій Вселенській Церкві є часом духовної віднови та підготовкою тих, хто вірить у Триєдиного Бога, до святкування Пасхи. Сорок днів під проводом Святого Духа через аскетичні практики: піст, молитву і милостиню – відновлюватимемо у собі образ Божих дітей, заради спасіння яких Син Людський страждав, помер і воскрес.


Проголошені блаженними дев’ять іспанських семінаристів, замучених за віру title=

Проголошені блаженними дев’ять іспанських семінаристів, замучених за віру

: 79 2019-03-10 12:42

В Іспанії проголошено нових мучеників, які загинули за віру під час кривавих подій в країні в 30-х роках минулого сторіччя.


Єпископа Віталія Кривицького обрано очільником Всеукраїнської Ради Церков title=

Єпископа Віталія Кривицького обрано очільником Всеукраїнської Ради Церков

: 180 2019-03-08 19:52

Під час візиту до Святої землі Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій провела виїзне засідання в Єрусалимі. Засідання відбулося під головуванням Головного рабина Києва та України Якова Дов Блайха, який вже вдруге ініціював поїздку делегації ВРЦіРО до Держави Ізраїль, повідомляє Інститут релігійної свободи.


Папа: Великий Піст як час боротьби з лицемірством title=

Папа: Великий Піст як час боротьби з лицемірством

: 79 2019-03-08 19:46

Коментуючи під час Святої Меси у п’ятницю перше читання, Святіший Отець пояснив різницю між реальним і формальним в нашому житті, закликаючи уникати лицемірства.


ХРЕСНА ДОРОГА, ЧИ ГАЛЕРЕЯ СТРАСНИХ КАРТИН title=

ХРЕСНА ДОРОГА, ЧИ ГАЛЕРЕЯ СТРАСНИХ КАРТИН

: 142 2019-03-06 11:58

Наближається наступний Великий піст у нашому житті. Це період підготовки до Великодня, час інтенсивної духовної роботи. Але ми допомагаємо не лише собі через духовні вправи, покутні практики, піст, милостиню і молитву. У цей час Церква дає нам також можливість отримати відпусти для тих, хто вже переступив поріг смерті і не може сам собі допомогти. Ці побожні практики включають серед іншого «Хресну дорогу». Ми всі знаємо, що за побожну участь у цьому богослужінні, ми можемо отримати повний відпуст. Що таке Хресна дорога, ми всі знаємо ... Чи це дійсно так?


Папа оголосив відкриття архівів понтифікату Пія ХІІ: Церква не боїться історії! title=

Папа оголосив відкриття архівів понтифікату Пія ХІІ: Церква не боїться історії!

: 91 2019-03-05 13:33

Приймаючи настоятелів та працівників Ватиканського Секретного Архіву, Папа Франциск оголосив про те, що вже через рік дослідники отримають доступ до архівів, які стосуються понтифікату Папи Пія ХІІ.