Новини

Візитація парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові. title=

Візитація парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

: 210 2020-02-17 13:45

16 лютого єпископ Леон Малий із канцлером митрополичої курії о. Владиславом Гримським розпочали візитацію парафії, приєднавшись до молитви святого розарію, якою завжди моляться парафіяни перед ранковою месою. Традиційно після Святої Меси відбувається короткий катехизис, який в цей день очолив єпископ. Темою була віра. 


Єпископ Едвард Кава звершив канонічну візитацію парафії Святого Архангела Михаїла у Львові. title=

Єпископ Едвард Кава звершив канонічну візитацію парафії Святого Архангела Михаїла у Львові.

: 128 2020-02-17 12:15

У суботу, 8 лютого, в парафіяльній спільноті Святого Архангела Михаїла у Львові-Сихові урочисто розпочалась канонічна візитація львівського деканату. Візитацію цілої парафії проводив єпископ Едвард Кава. Напочатку, відбулися розмови зі священиками вікаріями о. Юрієм та о. Андрієм у їхніх помешканнях, а в той час о. Канцлер Владислав Гримський відвідав парафіяльну канцелярію. 


У Львові відбулась хода Трьох Царів title=

У Львові відбулась хода Трьох Царів

: 142 2020-02-11 11:24

Парафія св. Йоана Павла ІІ за допомогою молоді з Ліцею Пластичного з Любліна, під керівництвом катехета Вальдемара Дзячковського, вперше організувала Ходу трьох царів.У Львові подякували людям, які рятували євреїв під час Голокосту title=

У Львові подякували людям, які рятували євреїв під час Голокосту

: 101 2020-02-10 12:57

5 лютого, посольство Держави Ізраїль в Україні разом із Львівською міською радою провели церемонію вшанування шістьох родин з Львівської, Волинської та Рівненської областей, визнаних Праведниками народів світу за те, що вони рятували життя євреїв під час Голокосту. Серед шістьох родин, які отримали нагороду була також парафіянка Митрополичої Базиліки у Львові пані Станіслава Христофорова, її батько Тадеуш Млодницький врятував Мордехая Саурхафта, втікача з Янівського гетто у Львові.


Урочистість маронітів у Львові title=

Урочистість маронітів у Львові

: 971 2020-02-09 13:13

З нагоди святкування 100 річного ювілею заснування Великого Лівану та збереження його місіонерського духу, з благословення Маронітського патріарха кардинала Мар Бешара Бутроса Аль Раї й під патронатом Архієпископа Мечислава Мокшицього 8 лютого в парафіяльному храмі Матері Божої Неустанної Помочі у Львові відбулося святкування Дня Святого Маруна, засновника Маронітського Церкви, яка є в єдності з Католицькою Церквою.


Незрячим дітям допомагають сестри францисканки та волонтери в Старому Скалаті на Тернопільщині title=

Незрячим дітям допомагають сестри францисканки та волонтери в Старому Скалаті на Тернопільщині

: 226 2020-02-08 14:24

Центр реабілітації та ранньої допомоги незрячим дітям та їх батькам ім. св. Йоана Павла ІІ у селі Старий Скалат, який започаткували сестри Францисканки Служебниці Хреста, отримують допомогу від волонтерів фонду "Пам`ять і любов".


Відпуст у львівській парафії Стрітення Господнього title=

Відпуст у львівській парафії Стрітення Господнього

: 249 2020-02-03 13:56

Увечері 2 лютого, в урочистість Стрітення Господнього, в парафії Стрітення Господнього (Матері Божої Громничної) у Львові відбувся відпуст, на який прибули священики, семінаристи, академічна молодь та вірні з різних парафій міста. Оскільки греко-католицька спільнота надалі не впускає римо-католиків до семінарського храму Матері Божої Громничної, то відпустову урочистість знову довелося служити в каплиці під фресками Розена.


Придорожні хрести у Червонограді title=

Придорожні хрести у Червонограді

: 112 2020-02-01 12:57

Здавна, а особливо з початку ХVIII ст., на землях України споруджувалися придорожні хрести та «фігури». Звичай ставити такі хрести прийшов в Україну із Західної та Центральної Європи.


Зимовий відпочинок дітей Чернівецької парафії у Боянах title=

Зимовий відпочинок дітей Чернівецької парафії у Боянах

: 211 2020-01-29 17:05

Є різні причини, які можуть об`єднати людей. Дітей і молодь нашої парафії об`єднав Господь Бог у спільному переживанні відрізку свого життя, наповненого відкритістю, щирістю і кращим пізнаванням Бога і інших людей. Від 17 до 19 січня група наших молодших парафіян провела час у Боянах.