Новини

...

Отець Володимир Кусьнєж: Серце Ісуса – це синонім Божої любові, це те саме милосердя

: 66 2017-04-23 22:38

Сьогодні Церква святкує Неділю Божого Милосердя. Що таке Боже милосердя? Чи був Бог милосердний у часи Старого Завіту? На ці та інші запитання відповів бібліст отець Володимир Кусьнєж.


...

Сьогодні – іменини Папи Францика – Хорхе Маріо Берґольйо

: 26 2017-04-23 22:33

Сьогодні, 23 квітня, коли за новим календарним стилем вшановується пам’ять святого мученика Юрія, припадають іменини Святого Отця Франциска, адже ім’я «Франциск» кардинал Хорхе Маріо Берґольйо прийняв уже після вибору на Наступника святого апостола Петра. Іспанською мовою ім’я Юрій звучить як Хорхе.


...

Прийшов час зупинити «повелителів війни»

: 57 2017-04-22 17:04

«Я думаю, що сьогодні гріх проявляється з усією своєю руйнівною силою у війнах, в різних формах насильства та жорстокості, у відкиненні найслабших. Світ повинен зупинити повелителів війни тому, що за це завжди платять ціну найостанніші та безпорадні» – про це говорив Папа Франциск в інтерв’ю італійській газеті «La Repubblica», опублікованому у Великий Четвер, в день його візиту до в’язниці у містечку Паліяно, де він здійснив обряд обмивання ніг.


...

У Слов’янську відкриють Центр психологічного відновлення «ПРОМИР» за підтримки Акції “Папа для України”

: 69 2017-04-21 13:04

У понеділок, 24 квітня, виповнюється рік від того часу як розпочався збір коштів для гуманітарних потреб України ініційований Папою Римським Франциском, про, що він оголосив у неділю, 3 квітня під час проповіді. У цей день у Слов’янську відбудеться відкриття Центру психологічного відновлення «ПРОМИР» – для дітей і дорослих, які пережили травму війни.


...

В часі Великодня тисячі осіб прийняли Хрещення в католицьких храмах США

: 95 2017-04-20 16:31

Близько третини дієцезій повідомили статистичні дані про новоохрещених під час Великодніх свят.