Новини

...

"Господь надзвичайно неочевидний": у Вищій Духовній Семінарії відбувся день зосередження.

: 43 2020-11-23 12:18

22 листопада, в урочистість Ісуса Христа - Царя Всесвіту у Митрополичій вищій духовній семінарії відбувся день зосередження, який провадив кларетин отець Войцех Кобиліньські CMF- настоятель парафії у Трускавці. Під час своїх конференцій душпастир розповів про харизмат кларетинського згромадження, поділився духовним досвідом та особистими відносинами з Богом. Семінаристи, натомість, мали можливість у атмосфері тиші заглибитись в молитву і роздуми.


...

Папа переніс місцеве відзначення ВДМ на Неділю Христа Царя

: 12 2020-11-23 12:12

Про це оголошено під час передачі хреста та ікони в рамках приготування до міжконтинентального відзначення, що 2023 року відбудеться у Лісабоні.


...

Дванадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького

: 110 2020-11-22 11:56

Сьогодні, 22 листопада, виповнюється дванадцять років від урочистого інгресу до кафедрального собору Митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького. У 2008 році архієпископ Мечислав урочисто ввійшов у Львівську Катедру Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, прийнявши управління Львівською Митрополією.


...

У Львові спільною молитвою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

: 167 2020-11-22 11:55

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме в цей день сім років тому розпочалась Революція Гідності. Сьогодні у Львові на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні організували мистецьку акцію під назвою «Розмова біля вогню та барикади». Також звершили спільну молитву за участі духовенства усіх християнських конфесій. Очолив моління Преосвященний Владика Степан Сус. Представником нашої архідієцезії був військовий капелан о. Роман Стадник.


...

Друга зустріч відповідальних за покликання: Приводити молодь до Христа.

: 84 2020-11-22 11:50

Такими словами можна охарактеризувати завдання тих, кого Церква або чернеча родина визначає відповідальними за покликання. 19-20 листопада у Хмельницькому відбулась ІІ зустріч відповідальних за покликання, яку організувала Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ в Україні. Цього разу зустріч об’єднала священиків, монахів та монахинь, богопосвячених дів та членів Світського Інституту Богопосвячених, а також мирян, які належать до світського Кармелю та світського інституту Салезіанських співпрацівників.