Родина Кольпінга

Родина Кольпінга

Мета організації: допомога членам товариства проявити себе християнами у світі через роботу, у шлюбі та сім`ї, церкві, суспільстві та державі; пропонування соціальної допомоги членам об`єднання та суспільству; розвиток та підтримка загального блага усіх, у християнському розумінні.

 

ЩО ТАКЕ “СПРАВА КОЛЬПІНГА”

"Справа Кольпінга” - це католицьке об’єднання, яке супроводжує та підтримує людей в житті, вірі, освіті та добрих вчинках.

Освіта, діяльність та духовність - це три неписані, тісно між собою поєднані сфери роботи та життя в “Справі Кольпінга”.

Побудова об’єднання на родинній основі спонукає всіх членів об’єднання до відкритості, до небайдужості один до одного та солідарності у спільних діях і вчинках, з’єднуючи всі покоління в одному благому покликанні. При організації існує молодіжне об’єднання, яким особливо піклується “Справа Кольпінга”.

Метою діяльності Справи Кольпінга є:

• захист інтересів членів об’єднання

• виховання відчуття відповідальності перед Богом, сім’єю, батьківщиною

• сприяння отриманню членами об’єднання професійної освіти та підвищення її рівня

• сприяння членам об’єднання в задоволенні ними їх життєвих потреб

Завданням об’єднання є :

• допомогти кожному члену об’єднання бути християнином у світі, тобто повсякденній праці, сім’ї, в своїй церкві у суспільстві та державі

• сприяння підвищенню чуйності членів об’єднання до справ стражденних людей в дусі взаємної допомоги

• сприяння захисту зародженого життя та програм по захисту материнства і дитинства

• своєю активністю та активністю членів об’єднання примножувати загальний добробут суспільства, а також співпраця з усіма, бажаючими взяти участь в покращенні життя людей, потребуючих допомоги у християнському розумінні.

Структура Справи Кольпінга

Інтернаціональна Справа Кольпінга існує сьогодні в більш, ніж 53 країнах світу та налічує 450 000 членів. “Справа Кольпінга” будує свою структуру на принципі особистого членства людей, які визнали себе прибічниками “Справи Кольпінга” та приєдналися до неї. Найменшим організаційним осередком є “Родина Кольпінга” (РК), створення та духовна опіка якої є сферою діяльності священика.

Існуючі в межах однієї області “Родини Кольпінга” утворюють одне обласне об’єднання, основні завдання якого направлені на освітню, організаторську роботи та інші програми. Обласне об’єднання може складатися з районних об’єднань, які в свою чергу складаються з РК міст та сіл даного району. Декілька обласних “Родин Кольпінга” можуть об’єднуватися в Регіональну Спілку “Справа Кольпінга”.

“Родини Кольпінга” однієї держави утворюють об’єднання з національним статусом. Національне об’єднання веде базу даних членів об’єднання, впроваджує найбільш актуальні освітні пропозиції та розробляє конкретні освітні та робочі цілі для “Родин Кольпінга” та членів об’єднання. Національне об’єднання керує роботою в суспільному, політичному та духовному напрямках на державному рівні.

На континентальному рівні національні об’єднання та “Родини Кольпінга” працюють разом в континентальних робочих об’єднаннях. Всі “Родини Кольпінга” разом з національними об’єднаннями утворюють Міжнародну Справу Кольпінга.

Права та обов’язки членів об’єднання

“Справа Кольпінга” являється об’єднанням з демократичною структурою, тому всі члени об’єднання мають визначені права та обов’язки:

“ всі члени об’єднання мають право голосу та вибору;

“ всі члени об’єднання можуть приймати участь у призначених для них акціях та заходах;

“ всі члени об’єднання повинні притримуватися принципів “Справи Кольпінга”, наслідувати її цілі та виступати за реалізацію програми об’єднання;

“ всі члени об’єднання повинні сплачувати компетентним органам об’єднання визначені членські внески.

“Справа Кольпінга” є настільки дієвою та потужною, наскільки серйозно члени об’єднання відносяться до своїх прав та обов’язків, і в рамках своїх можливостей будуть самовідповідальні за виконання програми об’єднання.

Контакти:

Регіональна Спілка «Справа Кольпінга»

м. Чернівці, вул. Гонти 20, індекс 58003

тел./факс (0372) 52-54-20

e-mail: kolping@vaal.cv.ua

http://kolping.com.ua/

https://www.facebook.com/kolpingua

 

Товариство "Родина Кольпінга”

Society "Kolping’s Family”

вул. Кульпарківська 141/231,

79071, м. Львів, Україна

Tel: +380-322-64-47-55141/231,

www.kolpinglviv.ucoz.net

 

Молодіжний освітній Кольпінгцентр

м. Шаргород, вул.Леніна 214, індекс 23500

тел./факс (04344) 2-16-28

Веб-сторінка Міжнародної Справи Кольпінга: www.kolping.net

Веб-сторінка Справи Кольпінга Німеччини: www.kolping.de

 

Делегація Дієцезійної Спілки Справа Кольпінга з Гільдесгайму відвідала Родини Кольпінга в Україні

: 172 2017-04-25 16:39:04

18 квітня в Україну з партнерським візитом завітала делегація представників Дієцезійної Спілки «Справа Кольпінга Гільдесгайм" (Німеччина).


Делегація Дієцезійної Спілки Справа Кольпінга Гільдесгайм (Німеччина ) у Палаці Львівських Митрополитів

: 102 2017-04-25 14:13:12

Сьогодні, 25 квітня Митрополичу Курію з офіційним візитом відвідала делегація Дієцезійної Спілки Справа Кольпінга Гільдесгайм (Німеччина ) та делегація ГО Справа Кольпінга в Україні з п. Василем Савкою на чолі.


Зустріч представників Ресурсного центру ГО «Справа Кольпінга» у Дрогобичі

: 214 2017-03-25 12:51:11

21 березня 2017 року відбулась чергова зустріч представників Ресурсного центру ГО «Справа Кольпінга» у Львові з працівниками Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та для представникам військових підрозділів (військових психологів) у Дрогобицькому районі. Був проведений тренінг на тему «ПТСР - діагностика».


Благодійна акція у Великому пості в парафії Воздвиження Всечесного Хреста у Чернівцях

: 262 2017-03-07 13:00:01

Великий Піст, це чудова нагода наблизитись до Бога і ближнього. Надзвичайно важливою складовою у покутній практиці є милостиня, яка передбачає широкий спектр вчинків милосердя по відношенню до інших людей. Отож нещодавно в нашій парафії розпочалася благодійна ініціатива, яка є пов`язана з організацією безкоштовних обідів для самотніх та літніх людей.


Родина - Школа Любові. Зимова зустріч Родини Кольпінга з м. Стрий

: 243 2017-01-26 13:01:44

Думай собі, що хочеш, а родина є вічна, як Бог. На щастя. У цьому мали можливість переконатися учасники Зимової зустрічі "Родина - Школа Любові", яку організувала Родина Кольпінга м. Стрий.


Навчально-практичний семінар «Психотравма як наслідок кризової ситуації: духовний, соціальний, психологічний виміри»

: 510 2016-08-09 18:30:59

Від 4 по 7 серпня 2016 р. у домі прочанина св. Якова Стрепи в Брюховичах проходив навчально-практичний семінар організований місцевим осередком Родини Кольпінга.


Новий ресурсний центр Родини Кольпінга у Львові

: 802 2016-03-24 13:09:54

24 березня Архієпископ М. Мокшицький освятив у місті Львові по вул. Меретина 3, новий ресурсний центр Родини Кольпінга, який покликаний надавати допомогу біженцям, воїнам АТО та їх родинам.


Проект Cправи Кольпінга України та Польщі у справах сеньйорів

: 691 2016-02-29 14:22:41

26-28 лютого 2016 р. у Львові відбувся семінар представників українських Університетів Третього Віку та польських клубів сеньйорів в рамках спільного проекту Справи Кольпінга Польщі та України, фінансованого польсько-американською фундацією освіти для демократії «RITA».