Інститути консекрованого життя

Чоловічі чини та згромадження Жіночі згромадженняПублікації

Наступний список включає в себе чоловічі і жіночі релігійні згромадження та світські інститути релігійного життя, які існують в архідієцезії та їх скорочення. При натисканні на назву відкриється сторінка з більш докладною інформацією про конкретне згромадження.

Свято Стрітення Господнього відзначається в Церкві як День богопосвяченого життя. Це день всіх чоловіків і жінок, які віддали себе служінню Богу і ближньому та наслідують Христа на шляху євангельських рад, тобто присягли жити в чистоті, бідності і послуху. Є різні форми богопосвяченого життя.


Жіночі згромадження

На сьогоднішній день у Львівській Архідієцезії з благословення ординарія існують 20 жіночих релігійних згромаджень та світських інститутів релігійного життя.

В цьому розділі розміщена основна інформація щодо місцезнаходження, історії, харизми та діяльності кожного жіночого інституту.


Посвячення каплиці і Дому паулістів у Львові

: 1795 2016-09-27 23:01:21

27 вересня Архієпископ Мечислав Мокшицький посвятив у Львові каплицю і Дім Товариства св. Павла (паулістів). Це їх перша монаша спільнота в Україні.


Довічні обіти в Родині Святого Павла

: 735 2016-08-19 15:12:28

15 серпня 2016 р. у Свято Успіння Пресвятої Діви Марії в Городку, сестри Аня і Евеліна зі згромадження Сестер Учениць Божественного Учителя склали довічні обіти.


Урочистості на честь Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві. Запрошення та програма

: 8358 2016-06-30 16:14:27

Дорогі Сестри і Дорогі Брати!

«Солодкість погляду Марії нехай супроводжує нас у цей Святий рік, щоб ми всі змогли віднайти радість з чуйності Бога”. Цими словами, взятими з Послання Папи Франциска, ми хочемо Вас в черговий раз запросити на зустріч з Матір’ю Божою Бердичівською. Нам так багато треба сказати Богу, і знаємо, що найкраще допоможе нам висловити нашу молитву Вона – Мати Милосердя, Володарка України, заступниця справжньої свободи.


День Життя Богопосвячених Осіб

: 1753 2016-01-27 17:35:05

Всечесні Отці! Дорогі Богопосвячені Особи!

Хочу пригадати і повторити запрошення до участі у святкування Дні Життя Богопосвячених Осіб, у Надзвичайному Ювілейному Році Божого Милосердя який ми переживаємо.


Ювілей чернечих осіб у Львівській катедрі

: 1129 2000-02-02 00:00:00

На ювілейну Службу Божу до Львівського кафедрального собору прибули сестри-монахині, які працюють у Львівській архідієцезії. Під час Служби Божої вони відновили свої чернечі шлюби.