Єпископи

Архієпископ Митрополит Мечислав Мокшицький Єпископ Леон Малий Кардинал Мар’ян ЯворськийПублікації

Єпископи Архідієцезії та їхні персональні дані

Архієпископ Митрополит Мечислав Мокшицький

Призначений Папою Римським Архієпископ Митрополит має всю повноту влади в Архідієцезії. Законодавчу владу він здійснює особисто, виконавчу – особисто, через єпископа-помічника або генерального вікарія та Курію Архідієцезії, судову владу – через судового вікарія і суддів згідно з Канонічним Правом. Дорадчі органи – Синод, Капітул і Рада священиків.


Єпископ Леон Малий

Єпископ-помічник (посада введена у 1617 р.) призначається Папою Римським на прохання дієцезіального єпископа для допомоги в керівництві дієцезією. Єпископ-помічник, як правило, є Генеральним Вікарієм і згідно з Канонічним Правом і має виконавчу владу в Архідієцезії.


Кардинал Мар’ян Яворський

Кардинал Пресвітер Мар’ян Яворський – Єпископ-сеньйор Львівської Архідієцезії Римсько-католицької Церкви. Титулярний Кардинал храму св. Сікста у Римі. 44 Архієпископ-Митрополит Львівський латинського обряду і перший кардинал серед латинських Львівських Архієпископів.


Буду намагатися виходити до всіх, шукати шляхів зцілення й примирення, — єпископ-номінант Едвард Кава

: 239 2017-06-10 12:25:12

Єпископ-номінант Едвард Кава — людина відкрита і проста. Він радо погодився поспілкуватися з CREDO, щоб наші читачі могли ближче познайомитися з новим єпископом-помічником Львівської архидієцезії. 


Папа призначив єпископа-помічника Львівської архiдієцезії

: 2193 2017-05-13 13:32:01

Сьогодні, 13 травня 2017 року, у Ватикані повідомлено, що Папа Франциск призначив о. Едварда Каву OFMConv єпископом-помічником Львівської архiдієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні.