Львів-Рясне

Божого Милосердя


Публікації

Години богослужінь:

09.00, 13.00

18.00 Коронка до Божого Милосердя

09.00 Розарій

Загальна інформація:

Місцевість Львів-Рясне
Парафія Божого Милосердя
Обслуговують священики Львів-Рясне
Деканат Львівський деканат
Настоятель о. Рафал ЗБОРОВСКІ
Вікарії о. Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ;
область Львівська
район Львів
вулиця Брюховицька, 119a
телефон +38(032)2913391
Email: wpalczynski@o2.pl

Історія парафії:

Рік заснування парафії 1400
Будівництво храму 2005
Рік консекрації 2005
відпуст I
Неділя Божого Милосердя
Назва парафії згідно статутів
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
спільноти
Живий Розарій; міністранти
монастирі
Згромадження Сестер св. Йосифа, Обручника ПДМ (йосифітки)
канонічна візитація
2014 - арх. Мечислав МОКШИЦЬКИЙ
деканальна візитація 2013 - о. Ян НІКЄЛЬ
Місії
Книга охрещень
1996
Книга конфірмації
2013
Книга одружених
1999
Книга померлих
2001

Настоятель/Адміністратор

Вікарії

інші священики

священики поховані на території парафії о.Владислав БААР (†1913)
Територія парафії
Автобудівельників проїзд, Агрусова, Бажана, Барбарисова, Біберовича (Обробна), Бічна Прилбицька, Брюховицька, Бузинова, Величковського , Вересея (Хоткевича), Вершницька, Винниця (Винницька) /від 70 А/, Генерала Алмазова (Шмигельського), Горобинна, Диктова (Фанерна бічна), Динівська (Якіра), Дорогочинська (Уборевича), Досвітня, Дубровицька, Кам’янка (Холодна бічна), Ковалика професора (Бедзика), Коріятовича (Менцинського), Лугова, Лукасевича, Лучкая (Розхідна), Лушпинського, Любачівська (Грушина), Малковицька (Дрогобича), Маршалівка, Микитки (Вислоцького), Моха (Маршалківська), Нарбута (Ожинова бічна), Нарцизова, Нестора Літописця (Гнатюка), Ожинова, Осикова, Павлокомська (Кирпоноса), Панаса сотника (Василевскої), Панаса сотника бічна (Василевскої бічна), Парова, Пикулицька, Порічкова, Прилбицька, Прихильна, Прокоповича (Ручайна), Резедова, Річицька (Колеснікова), Розлога, Розсадна, Ряснянська, Світла, Смолича, Станція Клепарів, Стельмаха, Тіниста, Томашівська (Гжицького), Тростинна, Трясила, Фещенка-Чопівського, Хасевича Ніла (Смольського), Холодна, Центральний проїзд, Чесанівська (Сімовича), Чикаленка, Чугайстра (Змінна), Шевченка (Янівська) /від 154 Б, від 117/ Яновського, Ярославська.

інформація

Публікації


Різдвяна зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з дітьми та молоддю парафії Божого Милосердя у Рясному

: 343 2018-01-03 11:11

Вчора, 2 січня, у нововідкритій світлиці для дітей, що діє при парафії Божого Милосердя у Рясному відбулася різдвяна зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з дітьми та молоддю , котрі належать до парафії.


Введення мощей святої Фаустини Ковальської і освячення парафіяльної світлиці

: 465 2017-11-26 17:19

Справжнім родинним святом для нашої парафії була неділя Христа Царя Всесвіту. В цей день були урочисто введені мощі святої Фаустини Ковальської, а також відбулось освячення світлиці, яка стала місцем дозвілля для всіх парафіян. Урочисту літургію очолив єпископ Леон Малий, який під час проповіді зазначив, що Христове Царство є царством любові, справедливості і милосердя.


День зосередження в Стрию з молоддю та дітьми парафії Божого Милосердя у Рясному

: 266 2017-11-19 19:10

Нещодавно, наша молодь і діти мали змогу пережити день зосередження в Стрию. Протягом трьох днів ми мали змогу усвідомити собі важливу істину – що означає полюбити себе по-справжньому? Допомагало нам в цьому слово Боже і праця в групах, під час якої учасники дня зосередження розмірковували над різними, складними життєвими ситуаціями.


Урочистість введення до храму Божого Милосердя у Рясному мощей св. Фаустини і освячення парафіяльної світлиці

: 1837 2017-11-18 15:02

Душпастирі та вірні парафії Божого Милосердя у Рясному запрошують на урочистість пов`язану з введенням до парафіяльного храму мощей св. Фаустини і освячення парафіяльної світлиці. Урочистості відбудуться 26 листопада 2017 року об 11.00.

 


Бал всіх святих в парафії Божого Милосердя в Рясному

: 245 2017-11-02 11:08

Святість це покликання і водночас завдання для кожного християнина. Що таке святість, ми намагалися зрозуміти під час святкування щорічної Урочистості всіх святих. Насамперед була Євхаристія, під час якої за допомогою Божого Слова ми усвідомили собі, що бути святим – це відчувати себе Божою дитиною і намагатися бути подібним до свого Небесного Отця. Згодом молодь і діти нашої парафії взяли участь у веселій забаві, де кожен мав змогу особисто продемонструвати образ улюбленого святого і розповісти щось цікаве про цю особу.


Відвідини Матері Божої Фатімської в парафії Божого Милосердя в Рясному

: 500 2017-10-22 17:43

Всеукраїнська мандрівка фігурки Матері Божої Фатімської поволі добігає кінця. Останній етап цієї масштабної подорожі проходить у Львівському деканаті. Тож 20-21 жовтня вона завітала також до нашої парафіяльної спільноти. Ця подія стала доброю нагодою, щоб вкотре пригадати собі послання Марії, яке вона об’явила цілому людству через фатімських дітей сто років тому.Назад