Давид МОКРИЙ

Місцезнаходження: Збараж
Місце праці: Парафія
email david_ofm@ukr.net
Дата народження 1978-10-07
Іменини червень 26
Рукоположення 2003-06-06
Номінація Настоятель
Рік номінації 2016
Інкардинація OFM
Деканальний уряд Решта
www

Історія служіння::

МОКРИЙ Давид
Дата і місце народження-Плебанівка (Україна), 07.10.1978 р.
Іменини-24 червня
Cвячення-06.06.2003 р.
2003-2004-Вікарій пар. Св. Анни у Полонному (UA)
2004-2013-Настоятель парафії та монастиря в Гусятині (UA)
2013-2015-Вікарій пар. в Будславі (BY)
2015-2016-Вікарій пар. в Збаражі (UA)
2016-Настоятель в Збаражі (UA)
Науковий ступінь-магістр


Назад